خانه / اموزش ها / ارتقاء صحیح و درست هیروها

ارتقاء صحیح و درست هیروها

ارتقاء هیروها یکی از حیاتی ترین و مهمترین ارتقاء های بازی است. وجود هیروهای لول بالا در ترکیب نیروهای شما قدرت فوق العاده ای به اتک شما خواهد داد و اگر شما این هیروها را نداشته باشید یا لول آنها پایین باشد هم اتک شما خراب خواهد شد و هم دهکده شما در دفاع ها شکست خواهد خورد. حتی اگر هیروهای خود را به روش درست ارتقاء ندهید ممکن است  بازهم در زمان ارتقاء آن ها که خواب هستند به دهکده شما حمله شود و شکست بخورید و یا در اتک وار نتوانید از آن ها استفاده کنید. در این مطلب به شما نشان خواهیم داد که به چه صورت هیروهای خود را به درستی  ارتقاء دهید و همچنین در زمان ارتقاء آن ها نکاتی است که باید رعایت کنید.

چگونگی ارتقاء هیروها

 سوالهای زیادی در مورد اینکه چه زمانی باید هیروها را ارتقاء دهیم وجود دارد و اغلب بازیکنان نمی دانند که باید هیروها را نزدیک به هم ارتقاء داد و یا اینکه یکی از هیروها را کاملا ارتقاء دهیم و بعد به سراغ هیرو بعدی برویم؟

لول هیروهای خود را نزدیک به هم نگه دارید

چرا باید لول هیروهای خود را نزدیک به هم نگه دارید؟ موارد متعددی وجود دارد که این امر را توجیه میکند:

  • همیشه یک هیرو را فعال نگه دارید و هیروهای خود را همزمان باهم ارتقاء ندهید به این صورت همیشه حداقل یک هیرو در کلن وارها دارید و میتوانید از آن استفاده کنید(که برای وارهای معمولی  ونه چندان سخت کافی است)
  • وقتی لول یکی از هیروهای شما خیلی بیشتر از دیگری باشد حمله و دفاع های شما متعادل نخواهد بود و به آن صورت که انتظار دارید پیش نخواهد رفت. تصور کنید که لول کویین شما 30 است و لول کینگ شما 10 و زمانی که میخواهید کویین خود را ارتقاء دهید کینگ شما لول پایینی دارد و در اتک ها چندان تاثیرگذار نخواهد بود.

همیشه سعی کنید هیروهای خود را به صورت 5 لول 5 لول ارتقاء دهید یعنی یکی را 5 لول ارتقاء دهید و بعدی را 5 لول و دوباره هیرو قبلی را 5 لول و بعد از هیرو بعدی را 5 لول به این صورت همیشه آن ها را در یک سطح نگاه خواهید داشت و قدرت تخریب آن ها در اتک ها و دفاع ها تاثیر زیادی خواهد گذاشت حتی اگر یکی را در اختیار نداشته باشید.

همانطور که میتوان از نمودار بالا متوجه شد مثلا اگر کویین شما لول 7 و کینگ شما لول 9 باشد شما باید اول کینگ خود را ارتقاء دهید و آن را به لول 10 برسانید تا قدرت مناسبی پیداکند و بعد ازکویین خود را به لول 8 ارتقاء دهید.

لول هیروهای خود را نزدیک هم نگه دارید

همیشه سعی کنید هیروهای خود را تقریبا در یک سطح نگه داریدچون زمانی که یکی از هیروها لول خیلی بالا و دیگری لول پایینی داشته باشد و زمانی که هیرو لول بالای شما در حال ارتقاء باشد هیرو لول پایین در اتک ها و دفاع ها هیچ اثری نخواهد گذاشت.

گرند واردن (رئیس بزرگ)

مطالبی که در بالا اشاره کردیم مربوطه به کینگ و کویین بود و در مورد گرندواردن چیزی نگفتیم اما در مورد گرندواردن به چه صورت است؟

وقتی به تاون هال 11 میرسید واقعا وجود گرندواردن حیاتی است.

ارتقاء گرندواردن کمی متفاوت است چون این هیرو میتواند با قدرت خود بقیه نیروها را حمایت کند و برای ارتقاء هم نیازی به اکسیرسیاه ندارد و با اکسیر بنفش میتوان آن را ارتقاء داد.

ما توصیه میکنیم که این هیرو را درکنار یکی از هیروهای دیگر خود ارتقاء دهید.

جابجایی هیروهای درحال ارتقاء

سخت ترین قسمت ارتقاء هیروها هزینه اکسیرسیاه آن ها نیست بلکه نداشتن آن ها در کلن وارهاست مخصوصا زمانی که لول آن ها بالای 30 باشد و با نداشتن آن ها در اتک خود مشکل زیادی خواهید داشت.

بسته به اینکه به چه صورت شما بازی میکنید 2 راه وجود دارد:

  1. علاقه مند به شرکت در کلن وار: تمام هیروها به صورت همزمان ارتقاء دهید
  2. هرشکل دیگر: هیروها را یکی ارتقاء دهید

تفاوت فقط در کلن وار است. بازیکنانی که تمایل زیادی به شرکت در کلن وارها دارند خیلی علاقه دارند که زمان ارتقاء هیروها به هرصورت کم شود و تمام هیروهای خود را به صورت همزمان ارتقاء میدهند تا سریعتر ارتقاء داده شوند و درکلن وارها از آن ها استفاده کنند.

بازیکنانی هم که به هرشکل دیگری بازی میکنند اینکار را انجام نمیدهند و هیروهای خود را یکی یکی و به صورت 5 لول 5 لول ارتقاء میدهند که با این روش دیرترارتقاء پیدا میکنند اما همیشه یک هیرو آماده دارند که بتوانند در اتک ها از آن استفاده کنند.

نحوه انجام این استراتژی را در زیر توضیح خواهیم داد.

نکته بسیارمهم! قبل از هر بروزرسانی شایعاتی مبنی بر اینکه میتوان از هیروهای درحال ارتقاء در کلن وارها استفاده کرد اما همیشه این شایعه بعد از بروزرسانی بازی رد شده. درحقیقت یکی از درآمدهای سوپرسل این است که شما برای تمام شدن ارتقاء هیرو خود و شرکت آن در وار جم مصرف کنید و با درنظر گرفتن این مورد احتمال اینکه این قابلیت به بازی اضافه شود بسیارکم است. منتظر ارتقاء هیروها نباشید چون بالاخره آن ها باید یک زمانی ارتقاء داده بشوند

فارمینگ اکسیرسیاه !

فارمینگ و غارت اکسیرسیاه همه کاری نیست که باید انجام دهید اما کار مشکلی است چون بیشتر شما هیروهای درحال ارتقاء دارید. پس شما به این موارد نیاز خواهید داشت:

  1. یک استراتژی برای اتک که نیازی به صرف اکسیرسیاه زیاد نداشته باشد
  2. این استراتژی اتک باید به صورتی باشد که با داشتن یک هیرو حداقل 1 یا 2 ستاره بتوانید در اتک های خود بگیرید
  3. مپی که بتواند از اکسیرسیاه شما محافظت کند

نتیجه گیری

ارتقاء هیروها بزرگترین چالش در بازی کلش آف کلنز است و بسیار مشکل است اما با استفاده از نکات بالا شما میتوانید به راحتی و به درستی هیروهای خود را ارتقاء دهید و در اتک های خود موفق باشید.

 

به این مقاله چی امتیازی میدهید؟
[کسانی که شرکت کردند: 1 میانگین: 5]

درباره ی Ehsan Asghari

Ehsan Asghari
سلام احسان اصغری هستم نویسنده وب سایت هستم با تشکر ویژه از ادمین ها و شما که دنبال کننده مطالب سایت ما هستید. امیدوارم از این سایت لذت ببرید

همچنین ببینید

دانلود کلش اف کلنز هک شده نسخه 11.651.10

Clash of Clans(جنگ قبایل) نام یکی از بهترین بازی های استراتژیک اندروید است که در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *